Naposledy prohlížené

UPOZORNĚNÍ

Zákazníci, kteří přechází ze staré verze e-shopu, si při přihlášení svým emailem musí vygenerovat nové heslo přes odkaz "Zapoměli jste své heslo?" V administraci svého profilu si heslo pak změníte na jakékoliv vaše vlastní. Z bezpečnostních důvodů import původního hesla nebyl možný.

 

Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu.

 

  

 SLEDUJTE NOVINKY V NAŠEM CATERINGOVÉM ESHOPU.

PŘIHLASTE SVŮJ E-MAIL K ODBĚRU NEWSLETTERU.

   Přihlásit

Odhlásit

 

 

ROZVOZ DENNÍHO MENU

Simply catering nabízí také službu rozvozu hotových jídel v obědovém čase. Tato služba je dostupná v lokalitách Praha 2, Praha 3, Praha 7, Praha 8, Praha 10. Uzávěrka objednávek obědů na aktuální den je do 10:00. Rozvážíme od pondělí do pátku, o víkendu obědy nerozvážíme.

Rozvoz, balení a obal jídel je zdarma.

Náš tip pro jednoduché dodání s minimálním kontaktem:

Při větším množství objednaného jídla do jedné kanceláře, kdy například hromadně objednává recepce, je ideálním způsobem vybrat peníze
či stravenky za všechny obědy. My přivezeme a předáme termobox s popsanými krabičkami s jídly, který pak na recepci ponecháme, převezmeme platbu oproti pokladním dokladům a odvezeme prázdný termobox z předchozího dne.
Jídla z termoboxů, ale také samozřejmě vydáváme a účtujeme po jednom, níže uvedenými způsoby.
 

Platební způsoby: hotovost, stravenka, e-stravenka, platební karta. Pro firemní klientelu je při objednávkách nad 10 porcí možnost platby fakturou. 

KONTAKTY PRO OBJEDNÁNÍ:

Email: catering@simplycatering.cz

GSM: +420 735 053 505     

E-shop:  www.simplycatering.cz  

Rozvoz každý den mezi 11:00 a 12:30.