VALENTÝNSKÉ MENU 14.2.2023

Připravili jsme pro vás lahodné Valentýnské menu. Objednat si ho můžete jednoduše i podle tohoto sestaveného meníčka a tak nemusíte nic složitě vymýšlet a můžete se věnovat své milé/milému. Menu je kalkulováno pro 2 osoby. Mimo navrhnutého studeného občerstvení určitě vyzkoušejte i další produkty z naší nabídky.

Doprava při objednávce nad 1.000,- Kč / ZDARMA

Doprava při objednávce do 1.000,- Kč / 200,- Kč

Platební způsoby: hotovost, stravenka, e-stravenka, platební karta. Pro firemní klientelu je při objednávkách nad 1.000,- Kč možnost platby fakturou. 

 

KONTAKTY PRO OBJEDNÁNÍ:

Email: catering@simplycatering.cz   

GSM: +420 735 053 505     

E-shop:  www.simplycatering.cz  

Tip od nás 😉 7 nej Valentýnských SMS

  1. Přeji krásné probuzení, k tomu polibek a pohlazení. Protože je únor, zima, chlad, má dnes svátek, kdo má rád. Miluji tě čím dál víc, tak to je a nic víc!
  2. Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jen s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!
  3. Nevím zda mě miluješ, tak jako já tebe, ale vím, že kdybych mohla, dám ti celé nebe... Krásného Valentýna
  4. K svátku svatého Valentýna Ti přeji: Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna…
  5. Chtěla jsem Ti poslat něco úžasného, nepopsatelného a erotického, ale bohužel se nevlezu na display... Krásného Valentýna!
  6. Šťastného Valentýna tomu, kdo je inteligentní, zábavný, milý, příjemný, krásný – zrovna jako já!
  7. Určitě toužíš dostat opravdu milou valentýnku od někoho, kdo si myslí, že jsi nejlepší na světě. Právě jsi ji otevřel! Krásného Valentýna.

 

 

 

Filtr
Cena